تولید اپلیکیشن های موبایل

مزایای ایجاد اپلیکیشن موبایل

ظهور فن آوری گوشی های هوشمند فرصت بی نظیری را در پیش روی کسب و کارهای مختلف ایجاد کرد . اینکه یک کمپانی بتواند بازاریاب خود را در جیب مشتریان قرار دهد و آن را به صورت شبانه روزی حتی در اتاق خواب با مشتری همراه سازد در گذشته نزدیک به یک رویا به نظر می آمد . تنها موضوعی که باید به آن پرداخت ، ایجاد جذابیت لازم در اپلیکیشن به طوری که کاربران انگیزه لازم برای نصب آن را داشته باشند . پس از نصب ، با اطلاع رسانی های هوشمندانه به مخاطبین اهداف تجاری پیگیری خواهد شد .

 

 

فناوری ها و پلتفرم ها

علاوه بر مزیت کوچک بودن و در دسترس بودن اپلیکیشن ، کیفیت و سرعت عملکرد برای کاربر بسیار مهم است . در بسیاری از مواقع کاربران با مشاهده کندی و یا یک اشکال خاص  ، اپ را از گوشی خود حذف می کند که این امر برای شرکت سازنده ، یک شکست محسوب می شود . با توجه به تقسیم بازار بین سه سیستم عامل اصلی اندروید ، ios و windows mobile ، برای یک اپ مشخص نسخه های متناسب با این سیستم عامل ها تولید می شود . برنامه نویسی و فناوری های مورد استفاده برای تولید اپ برای هر سیستم عامل کاملا مجزا می باشد به طوری که برای پلتفرم اندروید از زبان java و ابزار android studio برای تولید اپ native پلتفرم android استفاده می شود . در ios شرکت apple فناوری swift را معرفی کرده که تنها با خرید apple ID قابل توسعه است . مایکروسافت هم همان فناوری NET. را برای توسعه اپ های windows phone معرفی کرده است .

 

 

متدولوژی های تولید اپلیکیشن

متدولوژی های تولید اپلیکیشن های موبایل به سه دسته تقسیم می شوند .
1-   HTML5 : که بر مبنای طراحی وب بوده و با یک بار نوشتن ، بر روی همه پلتفرم ها اجرا می شود و خصوصیت آن هزینه پایین تولید و سرعت اجرای بالا است . این متد برای اجرای پروژه های ساده به کار می رود .
2- هایبرید : ترکیب کدهای تحت وب و برنامه نویسی . با یک بار نوشتن برنامه روی تمام پلتفرم ها اجرا می شود اما سرعت پایین عملکرد از معایب آن است . 
3- native : در این متد برای هر پلتفرم با زبان اختصاصی آن برنامه نویسی می شود . این روش با کیفیت ترین پروژه را به شما تحویل می دهد  . سرعت بالا و برخورداری از امکانات فراوان ، محاسن این روش و هزینه نسبتا بالا از معایب آن است .

 

مراحل تولید اپلیکیشن موبایل در نت برندینگ

1-مصاحبه با کارفرما و شناسایی ابعاد پروژه
2-انتخاب متدولوژی تولید
3-بررسی سرور اینترنتی و نرم افزار تحت وب
4-اجرای پروژه
5-تست و تحویل پروژه

در نت برندینگ تیم تخصصی برای ایجاد اپلیکیشن های موبایل فعالیت می کند .
این اپلیکیشن ها برای تلفن های Windows phone , IOS , Android تولید می شوند .
بنابر سفارش مشتری نیاز کاربران App شناسایی شده و کاربر پسندی حداکثری در آنها رعایت می شود .
سرعت بالا ، اتصال به سرور اینترنتی ، ارسال نوتیفیکیشن ، آپدیت پذیری ، قابلیت کنترل محتوا توسط مدیر اپ از خصوصیات کارهای نت برندینگ است .
تکنولوژهای مورد استفاده Java , Swift , ...

نشانی ما

گروه نت برندینگ ، پیشرو در ارائه خدمات آکادمیک طراحی وب، برندینگ اینترنتی، توسعه کسب و کار و برنامه نویسی موبایل

آدرس : اصفهان، خیابان 22بهمن، بعد از مخابرات، مجتمع اداری الماس، طبقه2 ، واحد6

 +98-31-32402770

 +98-9131013307

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در خبرنامه ما عضو شوید .