برنامه نويسي سفارشي و دلايل آن

آيا از سيستم سنتي ، ورق بازي و نوشتن يادآوريها در سررسيدتان خسته شده ايد و در انبوهي ورق و کاغذ و يادداشت غرق شده ايد؟

آيا حساب مشتريانتان از دستتان خارج شده ، آيا بازاريابي سيستماتيکي نداريد و به راحتي مشتريانتان را از دست مي دهيد؟

آيا قرار ملاقاتهاي کاريتان و قرار تماسهاي تلفنيتان را فراموش مي کنيد؟
حالا زمانيست که شما بايد يک نرم افزار داشته باشيد ، ممکن است نرم افزار مورد نياز شما در شغلتان وجود نداشته باشد يا نرم افزارهاي موجود جوابگوي روند کاريتان نباشد ، تا بحال دهها نرم افزار مختلف خريده ايد و زمان و پول زيادي از دست داده ايد يا نرم افزارهاي گران قيمتي وجود دارد که شايد شما 10 درصد هم از امکانات آن استفاده نکنيد ولي صد درصد مبلغ نرم افزار را پرداخت کرده ايد.
يکي از مزيتهاي نرم افزار سفارشي اين است که دقيقا با توجه به نيازهاي شما نرم افزار ساخته مي شود نه بيشتر و نه کمتر و شما هزينه اي امکاناتي را مي دهيد که به آن نياز داريد .
شايد به دلايلي از داشتن سيستم مکانيزه مي گريزيد به بهانه ايي که شايد پول گزافي براي نرم افزار مي پردازيد اما بدانيد که کاملا در اشتباهيد ، براي شما مثالي ساده و ملموس مي زنم به طور مثال شما در نظر بگيريد يک نرم افزار مديريت ارتباط با مشتريان مي خريد به قيمت يک ماه حقوق يکي از کارمندانتان ، اما در نظر بگيريد اگر شما يکي از مشتريان يا فايلهاي خود را به علت عدم نداشتن نرم افزاري با دسترسي قوي و جستجوي آسان خيلي راحت از دست بدهيد شايد چند ميليوني ضرر کنيد! ، خودمانيم بارها اين اتفاق برايتان افتاده است و شما مجبور به صرفنظر از يک مشتري خوب شده ايد به خصوص در بازار رقابتي امروز به علت نخريدن يک نرم افزار ساده، گوي رقابت را از دست خواهيد داد.
نرم افزار سفارشي چيست؟ برنامه نويسي چيست ؟ روند طراحي نرم افزار چگونه است ؟ از کجا بايد شروع کنيم ؟ اينها سئوالاتي است که در طول روز بارها از من پرسيده مي شود
نرم افزار مجموعه اي از روندهاي منطقيست ، روندهايي که توسط يکسري عبارات منطقي و رياضي کنترل مي شود و براي طراحي آن به مجموعه اي از اين عبارات منطقي و رياضي نياز است ، در حقيقت يک برنامه نويس با استفاده از دانش آکادميک خود اين روندها را کنترل و برنامه نويسي مي کند تا يک برنامه کامپيوتري ساخته شود.

خواندن 151 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 مهر 1395 ساعت 06:37

نظر دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید

نشانی ما

گروه نت برندینگ ، پیشرو در ارائه خدمات آکادمیک طراحی وب، برندینگ اینترنتی، توسعه کسب و کار و برنامه نویسی موبایل

آدرس : اصفهان، خیابان 22بهمن، بعد از مخابرات، مجتمع اداری الماس، طبقه2 ، واحد6

 +98-31-32402770

 +98-9131013307

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در خبرنامه ما عضو شوید .